Oszczędzaj z nami!

Projektujemy i budujemy oszczędnie.

Na podstawie wywiadu z Inwestorem projektujemy obiekty optymalne kosztowo i efektywne energetycznie. Wykonujemy optymalizację nowych obiektów oraz istniejących przedsiębiorstw.

Wykonujemy badania, które analizują zużycie energii, pozwalając określić optymalny plan dla instalacji i urządzeń technicznych obiektu. Pozwala to na oszacowanie kosztów eksploatacji dla prowadzonej działalności.

Każdy projekt wymaga współpracy doświadczonych specjalistów z wielu branż, audytorów i projektantów, którzy są w stanie ocenić i zoptymalizować zużycie energii w przedsiębiorstwie.

Oferujemy zoptymalizowane projektowanie i wykonawstwo instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, sieci centralnego ogrzewania wraz z projektem kotłowni.

Zaprojektowane instalacje i systemy wykonamy i zainstalujemy u Inwestora.

Wspieramy Inwestora w wyborze optymalnych kosztowo rozwiązań architektonicznych, budowlanych, instalacyjnych mając na uwadze koszty eksploatacji.

W celu zapewnienia komfortu użytkownikom zaprojektujemy budynek optymalny energetycznie możliwie jak najmniejszym kosztem nie tylko budowy, ale również jego eksploatacji. Projektujemy odpowiednią bryłę i elewację w duecie z dopasowanymi instalacjami ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz oświetlenia.

Już na etapie koncepcji przedprojektowych, dobierając parametry przegród budowlanych oceniamy potencjał energetyczny obiektu i dobieramy optymalne systemy grzewcze, wentylacyjne, chłodzące itp. Projekt budowlany wszystkich branż powstaje jako efekt dogłębnych analiz.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Gwarantujemy Państwu sprawny przebieg całego procesu inwestycyjnego.
Gwarantujemy Państwu zadowolenie oraz obiekt spełniający Państwa oczekiwania!

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.