Budowa hal produkcyjnych

Hale produkcyjne stanowią najczęściej serce przedsiębiorstwa. Zapewnienie środowiska pracy o odpowiedniej funkcjonalności jest kluczowe dla rozwoju firmy. Zrozumienie zadań, które mają być realizowane w obrębie projektowanego budynku, jest strategiczne z perspektywy planowania inwestycji.

Jako generalny wykonawca budowy hal produkcyjnych, Scalio kładzie zdecydowany nacisk na kompleksową kontrolę nad realizowanym projektem oraz - przede wszystkim - dogłębne poznanie potrzeb sygnalizowanych przez kontrahenta. Dzięki temu nasze hale produkcyjne charakteryzują się funkcjonalnością i innowacyjnością, doskonale spełniając swoje przeznaczenie.

Budowa hal magazynowych | Scalio

Projektowanie hali produkcyjnej - pierwsze kroki

Projektowanie hali produkcyjnej najlepiej zacząć od kontaktu z nami. Warto zdać się w tym procesie na zdanie i wiedzę profesjonalistów. Nasze doświadczenie pozwala nam na optymalny dobór technologii i materiałów. Polegając na kompetencjach Scalio unikniesz błędów, które w konsekwencji mogą znacznie ograniczyć użyteczność wybudowanej nieruchomości.

Projektowanie hali produkcyjnej rozpoczynamy od analizy wybranego gruntu oraz sprecyzowania przeznaczenia i gabarytów przyszłego budynku. Gruntownego przemyślania wymagają liczba i położenie linii produkcyjnych, układ pomieszczeń socjalnych oraz administracyjnych. Rodzaj wykonywanych wewnątrz hali prac i działanie czynników zewnętrznych na które narażony będzie obiekt ma kluczowe znaczenie w wyborze materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.

Skontaktuj się ze Scalio - nie uznajemy kompromisów konstrukcyjnych i dbamy o każdy detal, mając pełną kontrolę nad realizacją projektu.

Jak długo trwa budowa hal produkcyjnych?

Czas budowy hali produkcyjnej jest kwestią indywidualną i uzależnioną od wielu czynników. Dzięki dużej niezależności od podwykonawców i dostawców materiałów, Scalio ogranicza czas realizacji inwestycji do niezbędnego minimum.

Budowa hal produkcyjnych to nie tylko prace prowadzone fizycznie na wybranym gruncie. Zanim wbijemy pierwszą, symboliczną łopatę w celu osadzenia fundamentów, powstać musi projekt hali. Czasochłonne są również czynności formalne i prawne: wypełnienie niezbędnej dokumentacji i wniosków. Niebagatelny wpływ ma finalny termin realizacji ma wielkość planowanej inwestycji oraz warunki zastane na działce inwestycyjnej.

Powierzenie budowy hal produkcyjnych generalnemu wykonawcy jest najlepszym sposobem na sprawną i bezproblemową realizację przedsięwzięcia.

Hale produkcyjne - dla kogo?

Oferta budowy hal produkcyjnych skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców i inwestorów poszukujących placówek o wysokim standardzie, w których sprawnie i bezpiecznie odbywać się będzie wytwarzanie i przetwarzanie towarów. Niezależnie od reprezentowanej branży, skontaktuj się ze Scalio w celu omówienia
warunków realizacji inwestycji. Poznamy Twoje potrzeby i punkt widzenia. Razem stworzymy halę produkcyjną idealnie dopasowaną do prowadzonej przez Ciebie działalności.

Hale przemysłowe mogą pełnić różne, często przenikające się funkcje. We współpracy ze Scalio wybudować możesz nie tylko standardowe budynki z liniami produkcyjnymi. Realizowane przez nas projekty mogą obejmować także hale logistyczne i magazynowe. Budynki mogą służyć za chłodnie i sortownie owoców i warzyw, lub łączyć wszystkie powyższe w jeden rozbudowany kompleks.

Projektowanie hal produkcyjnych - dlaczego my?

Zdecyduj się na współpracę ze Scalio, by zyskać pewność, że Twoją inwestycją zajmują się profesjonaliści. Sprawdź, co zyskasz, powierzając nam rolę generalnego wykonawcy:

 • usługi dewelopera z 30-letnim doświadczeniem w branży budowli przemysłowych,
 • wiedzę i kompetencje specjalistów,
 • indywidualny, spersonalizowany projekt oparty o gruntowną analizę Twoich potrzeb,
 • kontrahenta sprawującego pełną kontrolę nad realizacją inwestycji,
 • najwyższą jakość procesów technologicznych,
 • niezależność względem podwykonawców i dostawców sprzętu oraz materiałów,
 • sprawną komunikację,
 • zrealizowanie budowy w deklarowanym terminie.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces budowy hali produkcyjnej. Jako pełnomocnik inwestora załatwiamy również wszelkie formalności, dokumentację i pozwolenia.

 Budowa hal produkcyjnych - cena

Skontaktuj się z nami, by poznać koszt budowy hali produkcyjnej. Powiedz nam, czego potrzebujesz i wymagasz od planowanego budynku. Zaproponujemy wówczas stosowne rozwiązania technologiczne i materiałowe, uwzględniając w projekcie Twoje prośby, pomysły i sugestie. Nie da się jednoznacznie przewidzieć, ile kosztuje budowa hali produkcyjnej. Każda inwestycja wymaga indywidualnej wyceny. Końcowy koszt realizacji projektu uzależniony jest od szeregu złożonych czynników, wymagających dokładnego omówienia.

 Hale produkcyjne - oferta scalio.pl

Budowa hal produkcyjnych nie może obejść się bez wiedzy, zaplecza i doświadczenia. Scalio na rynku obecne jest od 30 lat, realizując w tym czasie setki złożonych, wysokobudżetowych projektów. Wykonane przez nas prace stanowią naszą wizytówkę i potwierdzenie kompetencji. Powierz projektowanie hali produkcyjnej profesjonalistom. Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Posiadamy własny zakład prefabrykacji elementów żelbetowych, hurtownię budowlaną i park maszyn. Dzięki rozbudowanemu zapleczu cieszymy się dużą niezależnością od dostawców i podwykonawców. Kontrola nad całym procesem realizacji inwestycji pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wykonania. Realizujemy także inne projekty. Scalio zajmuje się budownictwem mieszkaniowym rynku pierwotnego i rewitalizacją starych budynków.

KONPACK
Konin 2022
5500 m2

Browar Za Miastem
Rumianek 2021
1245,3 m2

GRAFMAJ AM
Poznań 2013
5042 m2

BLUM BE4
Jasin k/Swarzędza 2015
12300 m2

BLUM BE5
Jasin k/Swarzędza 2017
8000 m2

INTERAK
Czarnków 2010
8100 m2

EcoPowerPlant
Orzeszkowo 2012
3200 m2

GELG
Wronki 2014
3000 m2

AXPOL TRADING
Suchy Las 2019
5031 m2

ELMAX Group
Wronki 2021
4924 m2

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.