Budowa obiektów handlowych

Budowa obiektów handlowych

W Scalio doskonale rozumiemy przeznaczenie i funkcje nowoczesnych obiektów handlowych. Nasze realizacje łączą zaawansowane aspekty techniczne z niecodzienną formą, wyróżniającą się na tle szarej konkurencji. Znamy znaczenie pierwszego wrażenia i jego rolę w procesie zdobywania klientów.

Kompleksowo realizujemy założenia odzwierciedlające specyficzne wymogi danej gałęzi rynkowej. Przygotowując projekty obiektów handlowych uwzględniamy indywidualne preferencje naszych kontrahentów.
Zapewniamy najwyższe standardy determinujące efektywną pracę konstruowanych budynków. Skontaktuj się z nami, a uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb. Wspólnie przygotujemy spersonalizowany projekt i wykonamy go zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Budowa obiektów handlowych | Scalio

Budowa hal handlowych - oryginalny wygląd i maksimum funkcjonalności

Istotnym aspektem budowy jest dopasowanie charakterystyki budynku do jego przeznaczenia i rodzaju działalności firmy. Możliwości się nie kończą: począwszy od pojedynczych wolnostojących budynków, na rozbudowanych kompleksach handlowych skończywszy.

Stabilność i trwałość naszych konstrukcji zapewniają elementy stalowe i żelbetowe. Tworzą one szkielet budowli, gwarantując wysoki poziom wytrzymałości mechanicznej wraz z nowoczesnym efektem wizualnym. Atrakcyjny i jednocześnie praktyczny, współczesny design przekłada się na większy prestiż w oczach klientów i partnerów
biznesowych. Poprawia też komfort pracy, co skutkuje większą wydajnością. Dzięki współpracy ze Scalio Twój budynek będzie prezentował się efektownie, nowocześnie i stylowo, reprezentując przy tym najwyższe standardy użytkowe.

Projekty hal handlowych - zaufaj naszemu doświadczeniu

Zdajemy sobie sprawę, że projektowanie obiektów handlowych wymaga indywidualnej optyki. W Scalio wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Słuchamy, analizujemy i doradzamy. Wspólnie z kontrahentami dążymy do stworzenia unikalnego i satysfakcjonującego projektu.

Mamy za sobą realizację setek złożonych projektów. Każda zrealizowana budowa centrów handlowych stanowi naszą wizytówkę. Od podszewki znamy
specyfikę tej branży. Wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w przypadku danej realizacji.

Kompleksowa budowa hal handlowych stanowi jedną z osi naszych działalności. W całości odpowiadamy za każdy etap i szczegół powstającej konstrukcji. Własny park maszyn i zakład produkcji materiałów budowalnych ogranicza konieczność zdawania się na podwykonawców. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad całym procesem budowy, jakością i terminami związanymi z realizowaną inwestycją.

Budowa obiektów handlowych - od projektu po oddanie kluczy

Kompleksową współpracę z klientem zaczynamy już na etapie wstępnej koncepcji budynku. Realizujemy zarówno konkretne pomysły i przykłady, jak i tworzymy od podstaw projekty uwzględniające wyobrażenia i życzenia inwestorów. Dopasowujemy odpowiednie technologie, materiały i procesy. Dążymy do zapewnienia
najwyższej jakości na każdym etapie realizacji koncepcji. Opiekujemy się naszymi kontrahentami, od samego początku dbając o sprawną i przejrzystą komunikację.

Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie także w ramach audytu gruntu pod inwestycję oraz uzyskania niezbędnych pozwoleń. Bierzemy całą odpowiedzialność za realizację projektu, realizując każdy etap inwestycji aż po oddanie oddanie obiektu do użytku.

Budowa hal handlowych - oferta scalio.pl

Budowa hal handlowych stanowi oś naszej działalności. W roli generalnego wykonawcy obiektów handlowych sprawdziliśmy się setki razy, realizując inwestycje na terenie całej Polski. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach specjalistów najlepszych w swoim fachu. Nasze hale handlowe są synonimem designu i funkcjonalności.

Jesteśmy niezależni od dostawców i podwykonawców. Dzięki temu możemy zagwarantować klientom terminowość i najwyższą jakość wykonania powierzanych nam zleceń. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów inwestycji. Wspólnie zaplanujemy wszystkie procesy i strategię ich realizacji.

Swoje doświadczenie deweloperskie Scalio czerpie również z budownictwa mieszkaniowego rynku pierwotnego oraz branży rewitalizacji starych budynków. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Zadzwoń lub napisz maila, by powierzyć swoją inwestycję w ręce profesjonalistów.

HYUNDAI
Jasin k/Swarzędza 2013

IVECO, MAN Truck&Bus
Gorzów Wielkopolski 2007
5000 m2

IVECO
Niepruszewo k/Buku 2009
4300 m2

ALDI
Suchy Las k/Poznania 2020
1209 m2

NETTO
Wolsztyn 2012
1462 m2

DINO
Lwówek

DINO
Zbąszyń 2008

NETTO
Pniewy 2012
1185 m2

DINO
Tarnowo Podgórne 2006

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.