Realizacje deweloperskie

Realizacje deweloperskie — bogactwo możliwości

Własne cztery ściany mogą przyjmować przeróżne formy, lecz trudno przejść obojętnie obok korzyści płynących z inwestycji w mieszkanie z rynku pierwotnego. Opracowując projekt deweloperski kładziemy nacisk nie tylko na jakość i funkcjonalność implementowanych rozwiązań, ale również na sposób, w jaki dany obiekt wkomponowany zostanie w określony kontekst wizualny. Dostosowanie aspektu wizualnego budowli tak, aby stanowiła ona integralną część większej układanki — jednocześnie będąc na tyle oryginalną, by stanowić jej atrakcyjne uzupełnienie — to jedno z największych wyzwań realizacji mieszkaniowych oraz powód, dla którego warto podjąć współpracę z profesjonalistami.

Doświadczenie w branży oraz rozległy "know-how" to atuty, które pozwalają nam na realizację praktycznie każdego projektu. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych oraz żelbetowych — materiały te nie tylko znacząco przyspieszają proces budowy, z uwagi na możliwość prefabrykacji poszczególnych elementów, ale również wykazują niezwykle korzystne parametry mechaniczne, szczególnie w kontekście odporności na warunki pogodowe. Jednocześnie ich minimalistyczna natura pozwala na osiągnięcie atrakcyjnych efektów w warstwie wizualnej.

SCALIO — profesjonalny deweloper

W SCALIO stawiamy na dynamiczny rozwój. Każde nowe zlecenie to dla nas okazja, by dostarczyć najwyższej jakości realizację, jednocześnie stale inwestując w nowe rozwiązania, które wzbogacą nasze zaplecze technologiczne i merytoryczne. Poniżej widoczne są przykładowe efekty naszej pracy — zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio dewelopera.

Jako dynamicznie rozwijający się deweloper z rozległym doświadczeniem w branży budowlanej podejmujemy się realizacji różnorodnych projektów z obszaru konstrukcji rezydencjonalnych. Wykwalifikowany zespół specjalistów, elastyczność i wszechstronność w wykonywaniu zleceń oraz zaawansowane zaplecze technologiczne pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej kompleksowych przedsięwzięć.

Poniżej widoczne są przykładowe efekty naszej pracy — zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio dewelopera.

ul. KOLEKTORSKA
Warszawa 2021

MŁYN ŻYTNI
Szamotuły 2013 / 2014
2200 m2

NADOLNIK
Poznań / Nadolnik 2012
1700  m2

MŁYN PAROWY
Lwówek Wlkp 2008
1100 m2

ROLNA 6
Poznań 2019
4200 m2

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.