Historia

1994

Początek działalności firmy pod nazwą WOJTBUD Przedsiębiorstwo Produkcyjno -
Budowlane Sp. z o.o.

2005

Rozpoczęcie działalności deweloperskiej.

2008

Rozpoczęcie działalności Hurtowni Materiałów Budowlanych WOJTBUD w Kwilczu przy ul. Dworcowej.

2011

Firma WOJTBUD Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlane Sp. z o.o. zmienia siedzibę na Orzeszkowo – budowa siedziby i rozpoczęcie produkcji konstrukcji stalowych oraz elementów dekoracyjnych przy wykorzystaniu technologii cięcia strumieniem wody.

2014

Przekształcenie firmy WOJTBUD Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlane Sp. z o.o. na Scalio Sp. z o.o. i ZHU na Scalio Hurtownia Budowlana.

2016

Powstaje firma Scalio Konstrukcje
Sp. z o.o.

2017

Zakup majątku spółki PAECH Prefabrykaty i utworzenie firmy Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. – wytwórnie wyrobów betonowych i konstrukcji stalowych.

2020

Otwarcie Biura Handlowego Scalio
Sp. z o.o. w Poznaniu.

2024

30 lat Scalio Sp. z o.o. na rynku budowlanym.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.