Generalny wykonawca

Generalny wykonawca inwestycji – jakie korzyści?

Scalio to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, oferująca swoje usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji handlowych, usługowych, przemysłowych, biurowych, agro czy magazynowych. Dzięki posiadaniu wielu specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży m.in. kierowników budowy, wykwalifikowanych pracowników posiadających wszelkie uprawnienia, jesteśmy w stanie wykonać każde zadanie, nawet najbardziej wymagającą inwestycję i odciążyć przedsiębiorców od obowiązków wynikających z prowadzenia budowy. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami, co gwarantuje nam stałą jakość realizowanych przedsięwzięć.

BLUM BE6 | Scalio

Decydując się na zatrudnienie generalnego wykonawcy, inwestor od momentu podpisania umowy i przejęcia placu budowy do wydania pozwolenia na użytkowanie nowo powstałego obiektu, przekazuje odpowiedzialność za całą inwestycję firmie Scalio. Korzystając z naszych usług, nie musicie się Państwo o nic martwić. To w naszych kompetencjach leży analiza dokumentacji projektowej, odpowiadamy za realizację tj. m.in. za terminowość, jakość wykonanych usług, wykonanie zgodnie ze sztuką budowlaną i określonymi kosztami. Jedynym obowiązkiem inwestora staje się nadzór nad realizacją prowadzonych prac, które są zgodne z ustaleniami i projektem budowlanym.

Zakres usług

Firma Scalio odpowiada za działania podwykonawców zgodnie z projektem, za terminowe wywiązywanie się ze wszystkich powierzonych im zobowiązań, a także aby wydatki nie przekraczały wcześniej sporządzonego kosztorysu. Do jej zadań należy również kontrolowanie jakości zakupionych materiałów budowlanych, jak i również logistyka ich dostaw, a także nadzór nad wykorzystywanymi technologiami. Ponadto, generalny wykonawca inwestycji prowadzi weryfikację tempa prowadzonych prac oraz odpowiada za odbiory techniczne na każdym etapie robót, zarządza wszystkimi pracami prowadzonymi na budowie. Powierzenie nam obowiązków jest znaczną oszczędnością przede wszystkim czasu, gdyż od momentu podpisania umowy, to firma Scalio odpowiada za cały proces budowy.

Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych

Dokładamy wszelkich starań, aby klient po przekazaniu nam zlecenia inwestycji mógł zredukować do absolutnego minimum jakąkolwiek aktywność ze swojej strony. Oferowana przez naszą firmę kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych przewiduje z tego względu skrupulatne zadbanie o każdy możliwy detal, który jest związany z organizacją przedsięwzięć na dużą skalę. Dbamy o rzetelne wykonanie wszystkich prac.

Mamy doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych i spawiamy, by ten proces stał się możliwie najbardziej wydajny. Podchodzimy odpowiedzialnie do powierzonych nam zadań, kładąc szczególny nacisk na to, by inwestycja była realizowana zgodnie z wszelkimi ustaleniami i przewidywanymi kosztami. Kontrolujemy i rzetelnie weryfikujemy także sam proces budowy, aby móc go należycie zoptymalizować i przyczynić się do terminowych efektów końcowych.

Chętnie zaoferujemy Państwu nasze usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych. Potrafimy zadbać o kompleksową realizację budowy obiektów handlowych, przemysłowych czy magazynowych, pracując w sposób jak najbardziej wydajny i odpowiedzialny. Wynika to przede wszystkim z optymalizacji całego procesu i umiejętności zatrudnionych specjalistów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Poznaj nasze realizacje:

BLUM BE6
Jasin k/Swarzędza
2021
6326,81 m2

Browar Za Miastem
Rumianek 2021
1245,3 m2

KONPACK
Konin 2022
5500 m2

ELMAX Group
Wronki 2021
4924 m2

ALDI
Suchy Las k/Poznania 2020
1209 m2

GRAFMAJ AM
Poznań 2013
5042 m2

AXPOL TRADING
Suchy Las 2019
5031 m2

4EXPO
Suchy Las k/Poznania
2017
6400 m2

BLUM BE4
Jasin k/Swarzędza 2015
12300 m2

BLUM BE5
Jasin k/Swarzędza 2017
8000 m2

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.