KARIERA

Inżynier budowy

Wielkopolska

Opis stanowiska

Stała współpraca z Kierownikiem Budowy związana z prowadzonymi pracami budowlanymi, jakością i terminowością wykonanych robót
Koordynacja prac budowlanych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
Współpraca z przedstawicielami Inwestora, podwykonawcami i projektantami
Udział w rozliczaniu wykonawców i dostawców,
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz zdobycie uprawnień budowlanych,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu: Budownictwo dowolnej specjalizacji, może być w trakcie studiów,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności pracy w zespole
  • znajomość AutoCad, Pakiet MS Office
  • Umiejętność ustalania priorytetów i planowania oraz organizacji pracy
  • Wytrwałość w realizowaniu zadań
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat. B

Lakiernik konstrukcji stalowych

Posiadasz doświadczenie przy lakierowaniu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych
metodą hydrodynamiczną?

Umożliwimy Ci dalszy rozwój zawodowy i zdobycie nowych umiejętności!

  • przygotowanie powierzchni pod malowanie,
  • prace związane z przygotowaniem materiałów lakierniczych do lakierowania,
  • malowanie konstrukcji stalowych,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i nabycia dalszego doświadczenia
  • premie miesięczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość nadgodzin
  • dodatkowe ubezpieczenie

Wymagania

  • doświadczenie w malowaniu hydrodynamicznym,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

Nie widzisz oferty pracy dla siebie? Nic straconego!
Opisz swoje doświadczenie w naszym formularzu i prześlij go do nas!