Kariera

Aktualne oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy w SCALIO. Jeśli nie znajdziesz oferty, która Cię interesuje, a chcesz dla nas pracować - aplikuj tutaj.

Aktualnie poszukujemy:
STAŻ - INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Pniewy, Komorniki, Swarzędz

Płatny staż (długość trwania 3 miesiące z możliwością przedłużenia).

Oferujemy:

  • doskonalenie kompetencji przez osoby będące na początku kariery zawodowej,
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego poprzez udokumentowanie praktyki zawodowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Opis stanowiska:

  • stała współpraca z Kierownikiem Budowy,
  • wsparcie w prowadzeniu budowy w sposób zgodny z prawem budowlanym,
  • wsparcie w sporządzaniu przedmiarów i obmiarów robót,
  • wsparcie w rozliczaniu robót w podwykonawstwie,
  • wsparcie w sprawach formalnych związanych z dokumentacją przedsięwzięć deweloperskich,
  • pomoc w pracach organizacyjnych i biurowych,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania:

  • student/ka studiów dziennych lub zaocznych V roku na kierunku Budownictwo, Inżynieria Produkcji,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność ustalania priorytetów i planowania oraz organizacji pracy własnej i podwykonawców,
  • wytrwałość w realizowaniu zadań,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • prawo jazdy kat. B,

LAKIERNIKA KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Wielkopolska

Posiadasz doświadczenie przy lakierowaniu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych
metodą hydrodynamiczną?
Umożliwimy Ci dalszy rozwój zawodowy i zdobycie nowych umiejętności!

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i nabycia dalszego doświadczenia
• premie miesięczne

• atrakcyjne wynagrodzenie
• dobrą atmosferę w pracy
• możliwość nadgodzin
• dodatkowe ubezpieczenie

Co będzie należało do Twoich zadań?
• przygotowanie powierzchni pod malowanie
•prace związane z przygotowaniem materiałów lakierniczych do lakierowania
• malowanie konstrukcji stalowych

Wymagania:
• doświadczenie w malowaniu hydrodynamicznym
• sumienność w wykonywaniu obowiązków

PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH
I SAMODZIELNE EKIPY BUDOWLANE

Miejsce pracy: Wielkopolska

Posiadasz doświadczenie w budownictwie?

Oferujemy:
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez względu na porę roku)
• mieszkanie służbowe
• sprzęt oraz odzież roboczą i ochronną niezbędne do wykonywania pracy
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• wykonywanie szalunków np. typu Peri
• montaż konstrukcji stalowych i żelbetowych
• montaż obudowy hal z płyt warstwowych

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B (nie jest to warunek konieczny)
• uczciwość i chęć do pracy
• dyspozycyjność

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj tutaj