Budownictwo

Kompleksowe realizacje budowlane obiektów przemysłowych i handlowych.

SCALIO — profesjonalne usługi budowlane

Nowoczesne budownictwo jest zagadnieniem o wielu wymiarach. Udana realizacja stanowi wypadkową kilku istotnych kwestii — począwszy od aspektu funkcjonalnego, poprzez trwałość i ponadczasowość zastosowanych rozwiązań, a na oryginalnej formie i ogólnych wrażeniach estetycznych kończąc. Naszym zadaniem jest zatem odpowiednie dostosowanie proporcji poszczególnych obszarów, aby powstały obiekt w możliwie największym stopniu odpowiadał wymaganiom danej gałęzi rynkowej. Wykonujemy przede wszystkim zaawansowane technologicznie projekty dla branży przemysłowej i handlowej — nowoczesne hale produkcyjne i przetwórcze, magazyny czy też obiekty targowe i komercyjne. Realizujemy także nowoczesne biurowce oraz salony sprzedażowe. Nasza firma specjalizuje się w konstrukcjach żelbetowych oraz stalowych, wykonywanych we własnych zakładach wytwórczych. Takie zaplecze produkcyjne daje pewność i gwarantuje bezpieczeństwo inwestorowi terminowego wykonania zadania inwestycyjnego.

W SCALIO działamy wielowymiarowo — jesteśmy odpowiedzialni zarówno za warstwę koncepcyjną danego przedsięwzięcia, jak i za jego finalną implementację. Główną siłą napędową naszej firmy stanowi wykwalifikowana kadra pracownicza — nasi specjaliści są w stanie wprowadzić w życie niemal każdy projekt, a wysoka kultura pracy w połączeniu z rozległym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną to czynniki, które decydują o zadowoleniu naszych kontrahentów.

mlyn2

BLUM BE5
Jasin k/Swarzędza 2017

8000 m2

BLUM BE4
Jasin k/Swarzędza 2015

12300 m2

GRAFMAJ AM
Poznań 2013

5042 m2

INTERAK
Czarnków 2010

8100 m2

EcoPowerPlant
Orzeszkowo 2012

3200 m2

GELG
Wronki 2014

3000 m2

4EXPO
Suchy Las k/Poznania 2017

6400 m2

IVECO
Niepruszewko k/Buku 2009

4300 m2

Nowoczesne budownictwo — zaufaj profesjonalistom

Wszechstronność, kompetencja i możliwości wykonania realizacji o wielkiej skali — w SCALIO podejmiemy się każdego projektu, bez względu na skalę, stopień skomplikowania oraz wygórowane wymagania konkretnej branży. Zaawansowane zaplecze technologiczne oraz doświadczony zespół specjalistów to połączenie, które stanowi gwarancję dobrze wykonanej usługi, czego dowodem jest stale rosnące grono zadowolonych kontrahentów. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje wykonane przez naszą firmę.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.