Obiekty handlowe i biurowe

Budownictwo komercyjne

Budownictwo komercyjne — bardziej niż jakakolwiek inna jego odmiana — premiuje rozwiązania, które nie tylko prezentują najwyższy standard ergonomii i funkcjonalności, ale jednocześnie przyciągają oko interesującymi rozwiązaniami w warstwie wizualnej. W przypadku obiektów handlowych i biurowych atrakcyjny design nie jest jednak zaletą samą w sobie — przekłada się on za to na mniej lub bardziej wymierne korzyści, jak na przykład większy prestiż w oczach klientów i potencjalnych partnerów czy też poprawa komfortu pracy, co z kolei może przełożyć się na zwiększoną wydajność.

Oryginalny wygląd i maksimum funkcjonalności — nowoczesne obiekty handlowe i biurowe

Hale targowe, wielkoskalowe biurowce czy też reprezentacyjne obiekty handlowe — wszystkie z wymienionych inwestycji wymagają rozwiązań, które oprócz zaawansowanych aspektów technicznych przyciągną oko niecodzienną formą, wyróżniającą się na tle szarej konkurencji. Pierwsze wrażenie wizualne często decyduje o stosunku potencjalnej bazy klientów lub przyszłej kadry pracowniczej do naszego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważnym jest, aby w parze z funkcjonalnością szła oryginalna wizja estetyczna.
Istotnym aspektem jest również dopasowanie charakterystyki budynku do jego przeznaczenia oraz rodzaju działalności firmy. Możliwości jest wiele — począwszy od pojedynczych budowli wolnostojących, aż po rozbudowane kompleksy handlowe. Opracowując projekty naszych konstrukcji stawiamy przede wszystkim na elementy stalowe oraz żelbetowe. Materiały te doskonale sprawdzają się w roli swoistego szkieletu budowli, zapewniając odpowiedni poziom wytrzymałości mechanicznej oraz nowoczesny kierunek wizualny.

Biurowce i obiekty komercyjne — profesjonalne realizacje

Naszym celem jest kompleksowa realizacja założeń, które w możliwie największym stopniu odzwierciedlać będą specyficzne wymogi danej gałęzi rynkowej. W naszych projektach uwzględniamy indywidualne preferencję naszych kontrahentów, jak również ogólnie przyjęte standardy determinujące efektywną pracę obiektów handlowych i biurowych.

 

BLUM BE6
Jasin k/Swarzędza
2021
6326,81 m2

ELMAX Group
Wronki 2021
4924 m2

4EXPO
Suchy Las k/Poznania
2017
6400 m2

HYUNDAI
Jasin k/Swarzędza 2013

IVECO, MAN Truck&Bus
Gorzów Wielkopolski 2007
5000 m2

IVECO
Niepruszewo k/Buku 2009
4300 m2

ALDI
Suchy Las k/Poznania 2020
1209 m2

NETTO
Wolsztyn 2012
1462 m2

DINO
Lwówek

DINO
Zbąszyń 2008

NETTO
Pniewy 2012
1185 m2

DINO
Tarnowo Podgórne 2006

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora danych osobowych Scalio sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszkowie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Informacje o podstawach i zasadach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności w zakładce RODO. *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.